AntiBrowserSpy

Zararlı İçerik Bulma ve Temizleme Yazılımı
BİLGİ
  • Lisans Deneme Sürümü - 29.95$
  • Boyut 23.3 MB
  • Version 4.0
  • Dil İngilizce
  • Firma Abelsoft
AntiBrowserSpy yazılımı sayesinde bilgisayarınızda bulunan ve internette gezinmek için kullanmış olduğunuz Mozilla Firefox, Internet Explorer, Google Chrome, Opera gibi web tarayıcıları üzerinden gelen zararlı içerikleri bulabilir ve hızlı bir şekilde bu
AntiBrowserSpy yazılımı sayesinde bilgisayarınızda bulunan ve internette gezinmek için kullanmış olduğunuz Mozilla Firefox, Internet Explorer, Google Chrome, Opera gibi web tarayıcıları üzerinden gelen zararlı içerikleri bulabilir ve hızlı bir şekilde bu içerikleri silebilirsiniz.

Bazı web tarayıcıları herhangi bir internet sitesine girmek için tanımlanması amacı ile kimlik bilgilerinizi kayıt etmektedir. Ancak bu kayıtlı bilgiler bazen sisteminizde bazı güvenlik açıklarına sebep olmakta ve sistem güvenliğinizi tehlikeye atmaktadır. İşte bu nedenden dolayı geliştirilen AntiBrowserSpy yazılımı sayesinde bu açıkları kapatabilir ve sisteminizde oluşabilecek tehlikeler ile casusluk faaliyetlerini engelleyebilirsiniz. 

Ayrıca tarayıcı ayarlarınızı da yedekleyebilen yazılım yer imleri ve sık kullanılanlar listenizi de saklamanıza olanak sağlıyor. Bu sayede de başka bir bilgisayara geçildiğinde yer imleri ile sık kullanılanlar listenizi kolay bir şekilde bu bilgisayara aktarabilirsiniz. Bütün bu özelliklerin yanında programda bulunan zamanlayıcı özelliği ile de Windows başlangıcındaki tüm tanımlama dosyalarınızı silebilirsiniz.
Daha Fazla Göster
AntiBrowserSpy indir